Posted inROMÂNIA

Ministrul Sănătății: „Vin patru săptămâni grele. Vorbim de o relaxare după 15-20 mai”

Ministrul Sănătății: „Vin patru săptămâni grele. Vorbim de o relaxare după 15-20 mai” | Ora de Sibiu

Citește în stiri din România